Reklama – baner Twojej Firmy w Kościanie

Pokaż się potencjalnym klientom! Najlepszy sposób to baner Twojej Firmy w Kościanie. Prosta i skuteczna reklama!

W swojej ofercie posiadamy powierzchnię do wynajęcia na baner Twojej Firmy w Kościanie, przy bardzo często uczęszczanej drodze, w pobliżu szkoły oraz innych ciekawych obiektów.

Posiadamy miejsce na baner reklamowy, np. z frontlitu, który w przeciwieństwie do reklamy papierowej jest trudny do rozdarcia, wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur.

Współczesne zaawansowane metody druku wielkoformatowego pozawalają na tworzenie wydruków o dużych powierzchniach, przy zachowaniu precyzji w nawet najbardziej skomplikowanych wzorach graficznych oraz napisach, który mogą być zarówno monochromatyczne jak i w żywych, nasyconych kolorach. Dzięki temu możesz osiągnąć zamierzony efekt reklamowy, który zwiększy obroty Twojej firmy. Materiały, z którego wykonuje się baner cechuje się maksymalną grubością dla lepszej długotrwałości, dodatkowo wzmacnianymi brzegami, a także specjalnymi metalowymi oczkami ułatwiającymi montaż.

Baner reklamowy charakteryzuje się wysoką skutecznością działania na odbiorców. Powierzchnia reklamowa z atrakcyjną, zwięzłą i zaskakującą treścią ujętą w ciekawy i oryginalny graficznie sposób, jest właściwym kierunkiem, jeśli chodzi o rozwój Twojej firmy i przyciągnie nowych klientów. Produkty lub usługi, które oferuje Twoja firma staną się bardziej widoczne, oraz zapadną w pamięci odbiorców. Wielki format to wielka widoczność i świetny wybór, który z pewnością się zwróci.

Billboard – baner Twojej Firmy w Kościanie

Billboard o wymiarach EURO: 504 x 238 cm

Bardzo dobra lokalizacja!

Kościan, ul. Mickiewicza przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz przy Kościańskim Ośrodku Kultury, a także przy strzelnicy i w pobliżu Stadionu Miejskiego.

Miejsce o bardzo dużym nasileniu ruchu w ciągu tygodnia, ze względu na szkołę znajdującą się w sąsiedztwie oraz w weekendy, z racji organizowanych przez Kościański Ośrodek Kultury wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Powierzchnie reklamową cechuje doskonała widoczność dla kierowców i przechodniów, a atrakcyjna lokalizacja nośnika przekłada się bezpośrednio na efektywny przekaz treści reklamowej.

Baner reklamowy stosowany do reklamy zewnętrznej jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. Trudno jest go także uszkodzić mechanicznie. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego.

Banery mają zgrzewane krawędzie oraz posiadają standardowe oczkowanie, stalowymi oczkami co 30/50 cm, które zapewniają wytrzymałość reklamy przez długie miesiące.

W zestawie można także zamówić projekt graficzny oraz realizację banera, zyskując rabat na całe zamówienie.

W celu uzyskania dokładniejszej informacji prosimy o kontakt telefoniczny, lub też mailowy codziennie w godzinach 9:00 – 18:00.

Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy? Zadzwoń: 727 92 33 43 lub napisz wiadomość biuro@lokalmediaplus.pl albo skorzystaj z poniższego formularza kontaktu.

Nasza powierzchnia reklamowa tworzy doskonałą płaszczyzną do umieszczenia reklamy i akcji promocyjnych, a także może pełnić rolę tablicy informacyjnej.

Zapraszamy do kontaktu!